2016
St. Paul: John Lilla, Amanda Lilla, Brian Hanson, Veronica Forconi
2015
Bemiji: Randy Baird, Hope Baird, Chase Schmitt, Teresa Trepanier
2014
Bemiji: Randy Baird, Hope Baird, Chase Jackson, Sarah Lehman
2013
Duluth: Andy Jukich, Norma O’Leary, Josh Bahr, Mary Shields
2012
Duluth: Andy Jukich, Jill Hansen, Duane Ratan, Mary Shields – (Bronze)
2011
Duluth: Andy Jukich, Norma O’Leary, Phil DeVore, Elizabeth Busche
2010
Duluth: Dave Running, Norma O’Leary, Ron Gervais, Pam Cavers
2009
SPCC: Pete Stolt, Marureen Stolt, Tim Jeanetta, Brenda Jeanetta
2008
SPCC: Pete Stolt, Marureen Stolt, Tim Jeanetta, Margeaux Ackerman
2007
Two Harbors: Ron Gervais, Norma O’Leary, Mike O’Leary, Pam Cavers
2006
Curl Mesabi: Dennis Jorgensen, Chris Mikulich, Mark Mikulich, Kaye Jorgensen
2005
SPCC: Jeremy Sigel, Theresa Faltesak, Dan Metcalf, Jodi Sigel
2004
Bemidji: Quentin Way, Cassie Johnson, Nathaniel Haskell, Jamie Johnson
2003
Mankato: Todd Birr, Nichole Rheaume, Kevin Birr, Kim Rheaume
Semi-Finalist, 7-3
2002
Duluth: Tyler George, Shellan Reed, Gary Luke, Patti Luke
Runners Up, 9-2
2001
Duluth: Tim Wright, Amy Wright, Ryan Larson, Amy Becher
Runner Up, 8-1
2000
Mankato: Todd Birr, Linda Shimmin, Kevin Birr, Trixie Christensen
Runner Up, 8-1
1999
Hibbing: Joh Rice, Geogene Glumack, Jeff Shapiro, Debbie Shapiro
3-6
1998
Bemidji: Matt Stevens, Kari Erickson, Mark Lafond, Linda Lafond
4-5
1997
Mankato: Mitch Thielges, Kathy Thielges, Kevin Vetter, Julie Vetter
2-7
1996
Bemidji: Eric Fenson, Kari Erickson, Matt Stevens, Heidi Fenson
Semi-Finalist, 8-1
1995
Mapleton: Tim Solie, Betty Minkel, Randy Cummings, Lee Solie
4-5
1994
Hibbing: Andy Borland, Liz Johnson, Tim Johnson, Jean Borland
National Champions, 6-3
1993
Hibbing: Andy Borland, Liz Johnson, Tim Johnson, Jean Borland
5-4
1992
Hibbing: Andy Borland, Liz Johnson, Tim Johnson, Jean Borland
National Champions
1991
Hibbing: Bob Magie III, Marilyn Magie, Ross Litman, Jan Zugich
1990
Duluth: Bob Magie III, Marilyn Magie, Ross Litman, Jan Zugich
1989
Duluth: Lee Leksell, Kelly Sieger, Kevin Stevens, Bonnie Leksell
National Champions, 6-3
1988
Cambridge: Kevin Sjodin, Kim Sjodin, Brian West, Jill West
2-7
1987
Duluth: Sam Perrella, Amy Hatten, Ross Litman, Kelly Sieger
Semi-Finalist, 7-2
1986
Hibbing: Paul Pustovar, Cheryl Lund, Gary Kleffman, Crol Meneley
1985
Duluth: Lee Leksell, Terri Leksell, Ross Litman, Kelly Sieger
6-3
1984
Virgina: Craig Polski, Karen Polski, Georgan Newmann, Milan Luzaich
6-3
1983
Duluth: Dan O’Leary, Bonnie Mills, Tom George, Chris George
6-3
1982
Bemidji: Mark Haluptzok, Liz Johnson, Tim Johnson, Mary Jo Roufs
National Champions, 7-2
1981
Eveleth: Glen Isaacson, Donna Isaacson, Butch Rojeski, Bonnie Rojeski
1980
Bemidji: Mark Haluptzok, Liz Johnson, Tim Johnson, Mary Jo Roufs
Champions
1979
St. Paul: Larry Barott, Jill Paaso, Curt Brundies, Myke Rachu
6-5
1978
Two Harbors: Jim Osbakken, Carol Gervais, Ron Gervais, Valerie Osbakken
1977
Two Harbors: Jim Osbakken, Carol Gervais, Ron Gervais, Valerie Osbakken
1976
Eveleth: Harlen Carlson, Ruth Carlson, Fred Leas, Valerie Osbakken
1974
Two Harbors: Ron Gervais, Carol Gervais, Don Miller, Bonnie Miller
4-3
1972
Bob Maes, Marj Overmyer, Con Birr, Marlene Ganske
1971
Hugh Polski, Dorothy Polski, Bill Ketola, Judy Ketola
1970
Dick Bartholomew, Jean Bartholomew, Elaine Edwards, Derald Edwards
1969
Andy Cook, Barbara Cook, Pat DeGrace, Jeanne DeGrace
1968
Ken Koppy,Ginny Edgerton, Jack Edgerton, Jen Koppy
1967
Jay Thorseth, Tip Peterson, Bob Madsen, Bernice Thorseth
1966
Dick Egge, Fran Egge, Ed Stavnes, Kathy Stavnes